جستجو

پروژه مهارت آموزی آینده برتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

 اهمیت آموزش‌های مهارتی

از ضرورتها و الزامات رشد و توسعه اقتصادی نظام آموزشی برای ایجاد مهارت های لازم سرمایه انسانی است و در این میان آموزش های فنی و حرفه ای تلفیقی از علم، فن، هنر بوده و نقش بسیار مهمی در تامین نیروی انسانی کارآمد ایفا و مضمونی توسعه ای دارد.

هدف از این آموزش ها، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوب تر کار در محدوده وظایف شغلی است و انتظار می رود سازمان سما با ارائه آموزش های مهارتی بتواند نقش بسزایی در تربیت نیروی تکنسین ماهر و کاهش بیکاری ایفا کند.

به همین علت است که یکی از اولویت های مهم در سرمایه گذاری های آموزشی، توسعه و گسترش آموزش های مهارت محور بوده و این مهم نیز از سوی نهادهای ذی ربط بین المللی مانند یونسکو، یونیواک و بانک جهانی به منزله یک استراتژی مهم به کشورهای در حال توسعه توصیه می شود.

از سوی دیگر، عدم سرمایه گذاری کافی در آموزش های مهارتی به معنی غفلت و فنای سرمایه های انسانی تلقی می شود.

 

معرفی آینده برتر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جمعیت توسعه سرمایه انسانی آینده برتر فعالیت خود را از سال 1395 با اخذ مجوز از استانداری تهران(ش.ث.43168) و سازمان بهزیستی استان تهران (ش.ث. 38896) با هدف توانمندسازی زنان آغاز نموده است.

تحقیقات انجام شده و مطالعات میدانی پژوهشگران جمعیت، نشان می دهد "آموزش" تنها ابزار زیرساختی جهت توانمندسازی پایدار جامعه می باشد. از این رو ماموریت خود را ارتقا نگرش و کیفیت زندگی زنان با استفاده از این ابزار قرار داده و برآنیم تا از طریق ارائه آموزشهای مختلف اجتماعی-اقتصادی به زنان کمک کنیم تا ضمن توسعه توانمندی های فردی به جایگاه حقیقی خود در خانواده و جامعه دست یابند.

 

leagal

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

Ayandeh bartar began in 1395 with the approval of the Tehran Governorate (43168) and the Welfare Organization (38896) with the goal of widespread women's empowerment.

 

پروژه مهارت آموزی آینده برتر

ارتباط با ما

  • ایران ، تهران ، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه هشتم، پلاک 2 ، زنگ 6 
  • 021-22268545
  • 021-22268545
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حامیان آینده برتر

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top