مریم باریکانی

مریم باریکانی

در تاریخ 97/6/6 طرح "توان افزايي زنان با رويكرد ايجاد روحيه كارآفرينانه " در محل شهرداري ناحيه 1 منطقه 19 شهرداري تهران آغاز گردید

همایش "دعوتی برای تغییر" در تاریخ سوم مهر ماه 1397 با حضور مسئولان جمعیت توسعه سرمایه انسانی "آینده برتر" و شهرداری ناحیه 1منطقه 19 برگزار شد.

آغاز مسیر توانمندی، تصمیمی سخت و پر از تردید است وقتی که قصد داریم تغییری شگرف در زندگی خود ایجاد کنیم، اما با آغاز این مسیر بی شک آنچه مهمتر است استمرار و ادامه است که عزمی راسخ می طلبد. گوشه ای ازین عزم راسخ و اشتیاق بی انتها را ببینید.

 

میترا دختری دارای معلولیت اما بسیار مستعد است. دختری که با وجود اینکه دچار مشکلات مختلفی است، می تواند الگوی زندگی خیلی از ما باشد و آنقدر پیشرفت کرده که می تواند همانند یک فرد بدون معلولیت ارگ بنوازد. او با وجود انگشت های کوچکی که دارد سازی مثل ارگ می نوازد که احتیاج به انگشت هایی کشیده و بلند دارد. مهارتی که یک انسان سالم هم برای آموختن آن به سال ها آموزش احتیاج دارد. 

 

 

نمایشگاه محصولات دست ساز آینده برتر

248
موسسه "آینده برتر" با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، در طول سال، دوره ها و کارگاه های آموزشی متعددی را برگزار کرده و در صدد است با برپایی دومین نمایشگاه سالانه خود، دست آفریده های این هنرجویان عزیز را به نمایش بگذارد. منتظر حضور مهربانتان هستیم... 4 الی 8 اسفند 95، ساعت 10 صبح الی 8 شب آدرس: تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، نبش کوچه ۴، پلاک ۲۴، موسسه آینده برتر

Institute's activities since 2016:                                                                                                                                                           

                                                                              .

 ضمن تهیه هدیه‌ای با ارزش، به استقلال این مهارت آموزان نیز کمک می شود.

كلاس هاي آموزشي موسسه  "آينده برتر"  در سال جاری, از فردا با جدیت آغاز خواهد شد. 

در واپسین روزهای اسفند ۹۵ به کانون اصلاح و تربیت نوجوانان؛ جایی حوالی شهر زیبا رفتیم تا قبل از پایان سال جشن کوچکی در کنار نوجوانان زیر ۱۸ سال این مرکز برگزار کنیم. برای اطلاع از روند برگزاری این مراسم در ادامه گزارش همراه ما باشید.

با آغاز سال جدید موسسه توسعه سرمایه انسانی «آینده برتر» در راستای اهداف سازمانی، برنامه کارگاه های آموزشی ویژه مهارت آموزان را اعلام کرد.

صفحه1 از7
Top