« کمپین “صبح و همراهی” »

کمپین “صبح و همراهی” از سری کمپین‌های روز کار داوطلبانه

 

هدف این کمپین تامین صبحانه کودکان بستری در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) به همراه بازی فکری و برگزاری جشن شادی برای این کودکان است که از طریق همراهی شما به مرحله اجرا خواهد رسید، این کمپین با حمایت فاندوران، مؤسسه آینده برتر، فناپ، کافه آی‌تی و گروه نمایش مفید در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ و از ساعت ۱۶ در محل بیمارستان علی‌اصغر (ع) برگزار می‌گردد.

حتما شما یک روز پرانرژی را با صبحانه‌ای کامل و در کنار خانواده یا همکاران در محل کار شروع می‌کنید. میز صبحانه معمولا بهترین مکان برای شروع پرانگیزه‌ی یک روز کاری یا تفریحی است.

درست درهمین لحظات، در همین نزدیکی، کودکانی امیدوار روی تخت بیمارستان یک روز تکراری را آغاز می‌کنند. کمپین “صبح و همراهی” یک همراهی صبحگاهی را با تقسیم وعده صبحانه شما با این کودکان تعریف کرده است.

این کودکان برای داشتن روزی پرانرژی نیاز به صبحانه کامل و مقوی دارند که هر روز توسط پرستاران به آن‌ها داده می‌شود. هر وعده صبحانه برای هر کودک ۲۰۰۰ تومان است که شامل شیر و کیک می شود.

هزینه های کمپین شامل موارد زیر هستند که در مجموع ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

موضوع هزینه به تومان
۷۰۰ بسته صبحانه ۲۰۰۰تومانی برای ۱۰۰ کودک برای ۷ صبح ۱,۴۰۰,۰۰۰
خرید ماسک حیوانات، صبحانه روز جشن برای کودکان و همراهان ۴۰۰,۰۰۰
خرید ۱۰۰ بازی جورچین به ارزش ۱۲۰۰۰ تومان ۱,۲۰۰,۰۰۰

 

تیم برگزارکننده‌ی این کمپین قبلا نیز برنامه‌ی مشابهی در همین بیمارستان با نام کمپین نقاشی مهر جهت تامین لوازم‌التحریر کودکان بستری و برگزاری جشن در بیمارستان اجرا کردند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 

در صورت تمایل به حضور در این کمپین با ما تماس بگیرید: 26327012-09107814727

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *