« با حمایتتان کمپین “گنجه خونه من” به ثمر نشست »

با حمایت شما عزیزان و تلاش هنرجویان کمپین “گنجه خونه من” به ثمر نشست.

چند ماه پيش فراخواني در گروه‌هاي تلگرامي با اسم “گنجه خونه من” متنشر شد که پارچه‌هایی را که سالهاست در خانه‌تان جا خوش کرده، به امید اینکه روزی دوخته شوند ولی همانطور دست نخورده باقی مانده‌اند را اهدا کنیم به زنان سرپرست خانواری که در موسسه آینده برتر در حال آموزش خیاطی هستند تا از این راه منبع درآمدی برای خودشان و زندگیشان داشته باشند.

پارچه‌های زیادی با همراهی همیشگی شما یاران خوش قلب به‌دست ما رسید و به یاری همه عزيزاني كه ما را حمايت كردند پارچه‌ها را براي برپايي پايان دوره اول نازك‌دوزي زنانه به هنرجوهای خیاطی اهدا كرديم، تا برای ارائه کار برای کسب نمره قبولی که لازمه حضور در دوره بعدی است، براي خودشان لباس بدوزند و نمره‌ي پايان دوره كسب كنند.

پنجشنبه ۳۱ تیر روز موعود فرا رسید و همه‌ی هنرجوها برای شرکت در برنامه حاضر و آماده ارائه هنرشان شدند تا دوخته‌هایشان را ارائه کنند. آزمون پایانی این دوره، دوختن شلوار و دامن بود که تمامی هنرآموزان نمره قبولی را کسب کردند.

از نکات جالب این مراسم دوختن دامنی با ۹۴ ترک بود که چیزی در حدود ۳۵۰۰ متر دوخت داشت و پر از ظرافت و دقت بود.

هنرجویان این دوره نشان دادند با اندکی حمایت و کمی تلاش انگیزه لازم را برای پیشرفت دارند و آینده برتر نیز با ایجادی بستری مناسب سعی در تحقق رویاها و اهدافشان را دارد.

تعدادی از پارچه‌های ارسال شده توسط دوستان عزیز:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *