با اتمام نمایشگاه کار ما شروع شد

می‌خواهیم این محصولات به عنوان برند شناخته شوند تا همه به سراغ محصولات «آینده برتر» بیایند.

  • خانم باریکانی ممنون از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشتید؛ به عنوان کسی که وقت بیشتری را در این مرکز می‌گذرانید و تلاش و خدمتی که می‌کنید در راستای توانمندسازی بانوان جامعه و طبعاً مقدس است، فکر می‌کنید نمایشگاهی که برگزار شد چطور بود؟ چطور پیش رفت و استقبال از آن به چه شکل بود؟

+ ببینید، اتفاقی که معمولاً توی خیریه‌ها می‌افتد، این است که گاهی صرفاً می‌خواهند که مددجوها کاری انجام داده باشند. ممکن است آن وسیله اصلاً کاربردی نداشته باشد. من سال‌ها از نمایشگاه‌ها بازدید داشته‌ام؛ بعضی مواقع فروش نمی‌رود؛ مگر اینکه کسی بخواهد از سر دلسوزی چیزی بخرد که نیاز ندارد. ما می‌خواهیم اینجا تغییر نگرش داشته باشیم، اگر کسی هم قرار هست به عنوان حمایت از یک زن سرپرست خانوار چیزی بخرد، از روی نیاز باشد، یعنی این که آن جنس آن‌قدر کیفیتش خوب است که من به سراغ آینده برتر می‌روم که آن جنس را تهیه کنم؛ ما اصلاً هیچ جا حتی نگفتیم بازارچه خیریه است، بلکه گفتیم نمایشگاه دست‌آوردهای هنری برای هنرجویانی که سرپرست خانوار هم هستند ایجاد کرده‌ایم. پس این می‌شود تفاوت نمایشگاه ما با بازارچه‌های دیگر.

  • مسئله‌ای که هست اینکه بازدیدکنندگان، کیفیت محصولات را معتبر و قابل قبول می‌دانستند و معتقد بودند که چیزی از برندهایی که در فروشگاه‌های مجلل و پر زرق‌وبرق به فروش می‌رسند، کم ندارد؛ چی شد این اتفاق افتاد و به این نتیجه و هدفی که می‌خواستید رسیدید؟ و پیشنهادتان برای بقیه چیست؟

+ ما مدت زیادی نیست که این کار را شروع کرده‌ایم و هدفمان هم از اول همین بود که اگر قرار است چیزی عرضه شود قطعا ادامه‌دار بوده و نمی‌خواهیم تمام شود. درواقع بنا بر این است که به عنوان یک محصول به بازار عرضه شده و برندسازی شود.

پس از اول هدفمان این بود که آموزش حرفه‌ای به هنرجوها داده شود تا با لوازمی که در اختیارشان قرار می‌دهیم اجناس تولیدی، بهترین کیفیت را داشته باشند. در ضمن این را هم در نظر بگیریم که مدت طولانی نیست که این کار شروع شده است. از نظر من با توجه به زمان و انرژی که گذاشتیم قابل قبول بوده ولی جای کار هم دارد. به نظر من با اتمام نمایشگاه کار ما تمام نشده بلکه می‌خواهیم این محصولات به عنوان برند شناخته شوند تا هر کس که به دنبال تامین مایحتاج یا هدایای این چنینی است، ابتدا به سراغ محصولات «آینده برتر» بیاید.

  • ان شاالله که همین‌طور می‌شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *